Çevrimsiz Bonus Oranları

Kaçak sitelerde farklı yüzdeler eşliğinde bonusların duyurulması dikkat çekmekte. Örneğin genelinde %100 olarak hoş geldin bonuslarına yer verilir. Arkasından da %10, %20 ya da %30 gibi değerlerden çevrimsiz bonus duyuruları gelmektedir. Çevrimsiz bonus oranları yüksek olan siteler daha fazla tercih ediliyor. Şöyle ki;

  • %10 yerine %50 bonus veren siteler ön plana çıkmaktadır.
  • 200 TL yerine 300 TL bonus verenler de yine talep görmekte.

En Yüksek Çevrimsiz Bonus Veren Siteler Hangileri?

Yüksek oranlı ya da limitli bonuslar sunan siteler her zaman dikkat çekmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi yüksek çevrimsiz bonus veren siteler tercih halinde. Genelde de yatırımlara yönelik %25 ya da %50 gibi farklı değerler üzerinden bonuslar aktarılır. Nitekim yüzdelerden ziyade en çok 200, 300 ya da 400 TL bonus verenler arasından tercihlere geçilmektedir.

Çevrimsiz Bonus Oranları

Çevrimsiz Bonus Limitleri Nelerdir?

Yatırıma çevrimsiz bonus veren siteler gün geçtikçe artış göstermekte. Sadece hepsinde farklı yüzdelerin ve limitlerin sunulması dikkat çekiyor. Bu aşamada üyelerin dikkate aldığı hususlar ise;

-Bonus Hesaplaması; İlk önce yatırılan tutara göre hesaplamalara yer verilir. Bu sırada bonusun değeri göz önünde bulundurulur. Örneğin %15 yerine %45 olarak bonus verenlerden daha yüksek kazançlar elde edilir.

-Bonus Limiti; Son olarak ise en yüksek bonus limiti ifade edilir. Yine burada da kıyaslamalar devreye girer. Mesela 200 TL yerine 500 TL olarak bonus limiti sunanların tercih edildikleri açık durumda.

Çevrimsiz Bonus Şartları Nelerdir?

Çevrimsiz olan fırsatlar için önce yatırım arkasından da talep şartları gösterilir. Yani ne kadar para yatırmanız gerektiğine göz atmalısınız. Akabinde de nasıl talep edildiği gözler önüne serilir. Böylece çevrimsiz bonus oranları üzerinden hesaplama yapılır. Yatırımlara göre hesaplanan bonusun, talepler neticesinde de aktarılması esas alınmaktadır.

Leave a Comment